Категории

Билтен

Двоен албум Цела големина

Двоен албум

Две поетски книги од Јовица Ивановски: „Сладолед во недоглед“ и „Во сенката на билбордот“, еКнига, на македонски. 

Цртежи на кориците: Роберт Пашоски.

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 9789989593901; 9789989593918

  • Јазик: македонски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 6.95

мобилна верзија