Категории

Билтен

Зимска шапка Цела големина

Зимска шапка

Збирка раскази од Стево Симски (2002)

Едиција Урбан флуид, книга 01

 (сите раскази се наградени и/или откупени на разни конкурси за кус расказ во Република Македонија.)  

Повеќе детали

60 ден.

Намалена цена!

-50%

120 ден.

» Додај во моја листа на желби

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


ISBN 9989-928-34-7, 12х17 см., 120 страници 
корица: мат пластифицирана

Дополнителни содржини:
- Белешка за расказите
- Био-библиографска белешка

мобилна верзија