Категории

Билтен

Разузданост Цела големина

Разузданост

Роман од Јуриј Худолин (2011)

Превод од словенечки: Игор Исаковски. 

Едиција с.р., книга 18 

Не е препорачливо за пуританци, лечени зависници и срцеви болни. А ни за малолетници.

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 33 loyalty points. Your cart will total 33 points that can be converted into a voucher of 33 ден..


ISBN 978-9989-59-354-3, 14x20 см., 156 страници 
корица: мат пластифицирана

Дополнителни содржини:
– Био-библиографска белешка

  • Извадок
    PDF извадок од книгата
  • Press
    Соопштение за јавноста

мобилна верзија