Категории

Билтен

Ноќта е најтемна пред разденување Цела големина

Ноќта е најтемна пред разденување

Поезија од Игор Исаковски (2009)

Едиција Бореа, книга 23

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 14 loyalty points. Your cart will total 14 points that can be converted into a voucher of 14 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 978-9989-59-320-8, 12x17 см., 144 страници 
корица: мат пластифицирана

Дополнителни содржини:
– Био-библиографска белешка

  • Извадок
    PDF извадок од книгата
  • Press
    Соопштение за јавноста

мобилна верзија